Ürün Kargolama Süresi

Saat 15:00 a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargolanır.  Bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi güne sarkar ve ertesi gün kargoya teslim edilir.

Hafta sonları verilen siparişleriniz de ise

Cumartesi saat 11:00 e kadar verilen siparişiniz aynı gün kargolanır fakat 11 den sonra gelen siparişleriniz hafta başı olan pazartesi günü kargolanır.

 

Özel İstek Siparişler

Standart ürünlerimizin dışında sizin isteğiniz üzerine tasarlanmış ve adeti 10 dan fazla olan ürünlerde kargolama süresi 3 iş günüdür.

Toplu olan siparişler tek paket halinde size gönderilir.

20 desi üstü siparişlerde ise kargonuz kolay taşıma sağlanması için iki veya üç paket halinde tek seferde size teslim edilecektir. Paket sayısı artsa bile kargo ücreti bizler 

tarafından karşılanacaktır.

  

Verilen siparişler kaç günde bana ulaşır?

Siparişiniz alındıktan sonra özenle hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz lokosyana göre ortalama 2 ila 5 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.

Şehir merkezine uzak ve haftanın bir günü teslimat olan bölgelerde ise kargonuz bu özel teslim gününde teslim edilir.

 

Verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim?

Verilen tüm siparişleriniz size özel sayfada yani hesabım sayfasında yer almaktadır. Bu sayfada siparişinizin hangi aşamada olduğu ve eğer kargoya verilmiş ise

kargonuzun son durumunu gösteren bilgiler yer almaktadır. 

Bunun dışında siparişiniz kargoya verildiğinde size siparişinizin kargoya verildiğini bildiren bir e-posta ve kargonuzu takip etmeniz için kısayol linki de gelecektır.